Opinie o Nas

Informacje o nas

 

Firma „Świat Zabawek” powstała w 2004 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży w sklepie stacjonarnym, na bieżąco poszerzając asortyment i powiększając sklep. Aktualnie zajmuje on  niespełna 200 m2 powierzchni handlowej, a taka przestrzeń pozwoliła nam uzyskać rekomendację Fisher-Price oraz stworzyć strefy marek, np. Lego, Barbie, Nerf, Littlest Pet shop, Siku i wiele innych.

Po kilku latach sprzedaży bezpośredniej, z bagażem doświadczeń w kontakcie z klientem postanowiliśmy poszerzyć działalność o sprzedaż internetową. Na początku były to tylko aukcje i bardzo okrojona dostępność. W 2014 roku narodził się pomysł otwarcia sklepu internetowego i udostępnienia prawie całego dostępnego asortymentu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniu naszych klientów cały czas ulepszamy stronę i system sprzedaży aby był prostszy i czytelniejszy dla każdego.

Kilkanaście lat prowadzenia sklepu nauczyło nas, że stałych klientów należy doceniać.

Dlatego przygotowaliśmy dla was karty stałego klienta z rabatem o wysokości 5% (więcej informacji tutaj).

A teraz klika (tak myślę) oczywistych rzeczy:

  • Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są nowe, dostępne od ręki, posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa, objęte są gwarancją 24 miesięcy.
  • Towary przed wysyłką zabezpieczone są dodatkowym kartonem i dokładnie zaklejone.
  • Na sprzedawane produkty wystawiamy paragon lub fakturę vat.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony. Kiedy jednak coś pójdzie nie tak i będą państwo niezadowoleni z zakupu czy obsługi, warto się z nami skontaktować w celu wyjaśnienia sprawy. 

 

Zapraszamy do zakupów!

 

Dane firmy: „Świat zabawek” Jarosław Rabiega

ul. Dąbrowskiego 14

63-600 Kępno

Nip: 619-158-78-63

Regon: 251454123   

 

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego

Pn. - pt.: od 9 do 18

Sob.: od 9 do 13

 

Godziny działania sklepu internetowego:

Pn. – pt.: od 9 do 16